CS 1.6 Szczecin - 54.38.133.126:27015

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

#1 2013-03-08 14:27:15

ScorpioN990
Użytkownik

Jestem osoba poszkodowana i gdzie jest sprawiedliwosc??

Witam was !!!
Bylem nowym graczem na waszym serwerze. Miałem dosyc dluga przerwe w graniu i po kilku dniach zaczolem ogarniac sytuacje na mapach. Worminator jeden z adminow, zbanowal mnie po rozmowie z jednym graczem. Ow gracz stwierdzil " jeb go bo mnie wkurwia" nie jestem pewien, ale o cos takiego mu chodzilo. Rozczarowalem sie bo wasz serwer nie jest taki zly, a ludzie ktorym wraca refleks i myslenie przestrzenne, ze skan jest zecza normalna na tak malej mapie. Odechciewa sie grac jak ci gracze nie chca szlifowac skill'ow tylko blokuja osoby po przez ban i sprawa zalatwiona. Gracz na poziomie musi wiedziec ze ta osoba na 75% tam jest bo niema innej drogi ucieczki. Skoro nie umie sie zachowac w takiej sytuacji powinien przyjac smak porazki. Jesli bedziecie tak postepowac to niepodniesiecie poziomu gry tylko go obnizyce. Paru ogarow bedzie pukac w glowki bot'ow. Szczerze to niema sensu. Dajcie szanse tym ktorzy umieja grac, bo wytrawny gracz rozpozna czy dana osoba gra na cheatach czy tez nie. Coz to jest moja opinia, wyciagniecie wnioskow nalezy do was i na Boga poprawcie jakosc wysylanie screenow, bo bedziecie tracic (przyszlych adminow lub dobrych graczy, ktorzy chca spedzic milo czas i rozwijac sie zarazem). Dlatego nie chce mi sie wysylac tych screenow bo zajmuje to zbyt wiele czasu, jak na pare fotek. Moj byly nic na waszym serwerze Scorpion WROFFA.                                                               POZDRAWIAM !!!
img/smilies/042

#2 2013-03-08 14:41:50

ProBeTim
Użytkownik
broń: ak
mapa: de_dust2

Re: Jestem osoba poszkodowana i gdzie jest sprawiedliwosc??

Witaj zbanowałem Cię ja, bo mam podejrzenie, że grasz nie czysto i nie masz się czym bulwersować. Prosta sprawa wrzucisz fotki i jeżeli będzie czysto dostaniesz ub img/smilies/smile

http://i48.tinypic.com/2eci5p2.jpg
http://i1239.photobucket.com/albums/ff511/bondixxx/tecza-1.gif
Mordor!

#3 2013-03-08 14:42:20

[BRO] przemo

Po co ten placz? Admin podejrzewal wh, to zrobil zdjecia. Szkoda Tobie czasu na wrzucenie tego na forum, to nam nie bedzie szkoda zapomniec o Twojej nieznanej nikomu osobie. Zawracasz tylko gitare tym bezsensownym tematem.

[BRO] like BROwarek xD

DropBox

#4 2013-03-08 14:59:10

Californication
Użytkownik
broń: usp
mapa: cs_spooks

Duzo czasu ? Wrzucenie fotek zajmuje 2 minuty ... po drugie na litosc nas nie wezmiesz, bez fotek nie ma unbana ;] po 3 skoro jestes taki pro i skan jest "zecza" normalna to czego sie obawiasz,ze zobaczymy cos ekstra na fotach? :] po 4 kilka dni temu ledwie ze 20 trafiales ,a teraz wielki pro ze skanami?

http://i44.tinypic.com/edheg.gif

#5 2013-03-08 18:56:52

Stalin[ZSRR]
комуч
broń: nóż
mapa: de_office_rats

Więcej czasu zajęło ci napisanie tych wypocin, niż upnięcie kilku obrazków. Lepsze wrażenie byś zrobić pisząc, że odchodzisz bo coś jest nie tak i wrzucając czyste fotki.
a tak to dołączasz do grona "nie wrzucę fotek bo: brat/kot/pies/rybki/dysk/windows/burza..."

img/smilies/042 papa

#6 2013-03-08 20:43:09

KuBuS
Numer STEAM_ID:
broń:
mapa:

Ostrzeżenia: 999

Co za filozof -.- rozczarowany, wytrawny gracz z refleksem i mysleniem przestrzennym, hue hue.

#7 2013-03-08 23:18:43

ScorpioN990
Użytkownik

Odpowiem tylko raz... Po pierwsze jesli wydaje sie wam ze zajelo mi to duzo czasu to grubo sie mylicie, a to co napislalem pod wplywem emocji, zajelo mi to nie wiecej  niz wam czytanie tej wypowiedzi i odpisanie. W suime to zagralem na tym serwerze z powodu wersji CS, ktorego pobralem (Counter Strike 1.6 Szczecin) i z ciekawosci sprawdzilem wasz serwer i wyrobilem sobie o nim opinie , ktora wyrazilem we wczesniejszej wypowiedzi. Jedynym wyjsciem z tego syfu jest Steam. Tam przynajmniej niema takich lbow, ktorzy maja podejzenia ze gosciu mu wciska kule w leb przez sciene... WTF !!! to tylko gra. Nie bede sie bronil, ale macie po czesci racje. Powodzenia w prowadzeniu serwera.

#8 2013-03-08 23:30:06

KuBuS
Numer STEAM_ID:
broń:
mapa:

Ostrzeżenia: 999

Okej, nie chcesz nie graj tu, żegnamy.

Stopka forum