CS 1.6 Szczecin - 54.38.133.126:27015

• Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

#1 2012-11-25 15:05:53

Dziadu
Użytkownik

Chce odwrócić obraz w kamerce int.

siemka, pytanko jak nie do eksperta to chociaż do kogoś bardziej ogarniętego w temacie komputerów img/smilies/smile
może na szybko ktoś pomoże zanim zacznę pytać na specjalistycznych forach img/smilies/smile

temat: tania allegrowa kamerka internetowa USB, plug and play, żadnych dodatkowych sterowników, tylko windowsowe (win xp pro).

problem: wymyśliłem ze zamontowałbym ją do góry nogami pod szafką nad monitorem, oczywiście odwracam sobie obraz.
W ustawieniach kamerki w skype nie mam opcji odwrócenia obrazu, przez windowsa nie widzę gdzie mogę takiej opcji szukać. W googlach nie znalazłem albo już nie umiem szukać, jedyne co widzę to o złych sterownikach jeśli obraz jest odwrócony, a że ani sterów nie instalowałem a i sam odwracam kamerkę to nie moja działka.
Rozbierać kamerki i odwracać oka kamery tez nie chce bo bym ją chętnie też używał na starym lapku bez kamerki i tam już nie umiejscowię jej odwrotnie img/smilies/smile

czy macie jakieś propozycje, znacie jakiś program czy ukryte sztuczki magiczne co by mi pomogły, czy wpadłem na pomysł bez rozwiązania i muszę sobie szukać mocowania kamerki w normalnej pozycji ? img/smilies/smile

dziękować, miłego img/smilies/smile

#2 2012-11-25 18:41:47

Stalin[ZSRR]
комуч
broń: nóż
mapa: de_office_rats

Re: Chce odwrócić obraz w kamerce int.

Mój kolega miał podobny problem w lapku ASUSa, Chińczyki mu do góry nogami zamontowali kamerkę, na szczęście miał do niej sterowniki i mógł sobie obracać obraz jak mu się podoba...

Jeśli do tej kamerki nie ma żadnych sterowników (może próbować instalować, te które teoretycznie są niekompatybilne, a nóż zadziałają), w Skypie nie ma żadnych opcji... to ja bym się chyba wkurzył i ją rozkręcił :] albo własne mocowanie zrobił.

#3 2012-11-25 20:42:23

Dziadu
Użytkownik

kamerka na fajnej klamerce jest, do łapka jak znalazł ale o mój monitor nie idzie (półkolisty tył obudowy), idealnie by było właśnie do góry nogami o półkę, a jak nie to na taśmę 2-stronną, dogiętą blaszkę pokombinuje żeby ją zaczepiać, ale to 2ie w kolejności miejsce jak nie uda się z odwróceniem obrazu img/smilies/smile

#4 2012-11-26 16:55:47

Stalin[ZSRR]
комуч
broń: nóż
mapa: de_office_rats

Ma ta kamerka jakąś nazwę? czy raczej no name z allegro ;p? Ciekawe czy dałoby się ją rozkręcić i przylutować kamerę, mam kolegę złotą rączkę po TME, nie jedną rzecz już naprawialiśmy (z samych moich, 2 telefony, laptop, mp4) jeśli rozmiary elementów nie sa jakieś super małe to pewnie dało by radę, tylko potem masz problem jak chcesz jej normalnie używać...

chyba lepiej z tymi sterami popróbować :S

#5 2012-11-26 21:16:33

siewcu
Użytkownik

Da się, nawet jak elementy są super małe - kwestia umiejętności. A wiem, że da się bardzo małe elementy polutować zwykłą lutownicą img/smilies/smile

http://www.foobar2000.org/button.png
http://badges.steamprofile.com/profile/extended/steam/76561197975987036.png
You've got to ride to live, live to ride, feel the flames burn inside, and though you know, you ride to hide, you ride to live to ride...

#6 2012-11-26 21:26:20

Dziadu
Użytkownik

tak jak pisałem kamerka allegro img/smilies/smile i oczywiście że nie jest to większy problem odwracać fizycznie 'oko' kamery, i nie tylko dla złotej raczki ale i dla mnie też, choć akurat nie po tme a konkurencyjnym technikum z hożej img/smilies/wink i z zawodu elektryk, tylko jak już pisałem nie chce tego żeby kamerka była zdatna do używania na innym kompie img/smilies/smile. Dorwałem jakiś program do modyfikacji obrazu z kamerki ale i tak odwrócenia obrazu nie miał img/smilies/big_smile ogólnie jestem przy opcji nr 2 (inne miejsce) lub jak się skusze to 2ga kamerka ;D, ze sterami jak mnie wena najdzie możne pokombinuje albo i nie ;D

w każdym razie dziękować za zainteresowanie img/smilies/smile

Ostatnio edytowany przez Dziadu (2012-11-26 21:32:00)

Stopka forum